O mnie

Rudy to nie kolor włosów, to charakter. Pewnie wiele osób, które mnie zna, mogłoby się pod tym stwierdzeniem podpisać obiema nogami i rękami, a mnie by to zbytnio nie zdziwiło. Jednak nie jestem tylko kolorem włosów i pewnym zestawem cech. Przede wszystkim jestem trzema „Pe” – psychologiem, psychodietetykiem i podróżnikiem. Te trzy elementy świetnie potrafią ze sobą współgrać, dając zupełnie nowe spojrzenie na otaczającą rzeczywistość.

Bloga założyłam głównie po to, by zrealizować swoje pisarskie zapędy. Oprócz tego, dochodziły do mnie opinie, że warto by było spisać moje podróże, wspomnienia i doświadczenia. Do tej pory większość wyjazdowych relacji trafiała na forum tatry.prv.pl, na którym piszę od 2005 roku. Pewnie pisać będę tam nadal, jednak większość czasu chcę poświęcić „własnemu podwórku”, czyli niniejszemu blogowi.

Bałkany według Rudej to nie tylko ja – ruda, ale również Marek, mój obecny narzeczony a przyszły mąż, który na blogu odpowiedzialny jest za część zdjęć oraz za tworzenie filmów. Wspólnie podróżujemy, żyjemy, mieszkamy i snujemy dalsze i bliższe plany.

Wszelkie sugestie, pytania czy słowa krytyki można kierować na: olkazagorska@gmail.com

Jeśli chcesz wykorzystać moje zdjęcia lub teksty również skontaktuj się ze mną przez powyższego maila. Nie gryzę! Na pewno się dogadamy 😉

Pozdrawiam,

OLKA ZAGÓRSKA

ruda

marek

ruda&marek

11 uwag do wpisu “O mnie

    • Polecam Bałkany w całej ich rozciągłości, a Albanie przede wszystkim (przy czym z tym krajem im szybciej tym lepiej, bo się w ogromnym tempie zmienia, a co za tym idzie unowoczesnia). Również pozdrawiam serdecznie, ruda

  1. Świetny, inspirujący blog 🙂 Na pewno będę zaglądać częściej. Może w przyszłym roku uda mi się wyrwać na dłuższy wypad na Bałkany. Myślę o tym od czasu ubiegłorocznej krótkiej wizyty w Serbii i Macedonii. Na razie czeka na mnie Ameryka Południowa 🙂 Pozdrawiam.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s