Wakacyjne zdjęcie z niespodzianką – ogłoszenie wyników

Cóż, wszystko co dobrze szybko się kończy i tak też jest w przypadku pierwszego konkursu zorganizowanego na Bałkanach według Rudej. Zapewne w niedalekiej przyszłości pojawią się kolejne zadania, konkursy i niespodzianki dla Was, ale póki co skupmy się na Wakacyjnym zdjęciu z niespodzianką 😉

Na wstępie chciałabym podziękować wszystkim, którzy nadesłali swoje prace czyli 27 osobom, niebojącym się zinterpretować nieco przewrotne zadanie konkursowe. Cieszy mnie też tak duża frekwencja w konkursie, gdyż szczerze mówiąc przerosła ona moje najśmielsze oczekiwania.

Samo zadanie konkursowe w sumie do prostych nie należało, bo przede wszystkim opierało się na kreatywności oraz cierpliwości w poszukiwaniu odpowiedniego zdjęcia. Kierując się własnym doświadczeniem, gdy po powrocie wrzucam fotki na dysk i na ekranie komputera zaczynam dostrzegać na nich coś, czego wcześniej nie widziałam, postanowiłam przyznać pierwszą nagrodę Magdalenie Dziedziak. Zdjęcie, które wykonała w Rijece zasadniczo mogłoby być tylko zwykłym odbiciem jednego budynku w drugim. Ot, każdy czasem takie fotki strzela. Jednak dla mnie istotny był również opis fotografii, stąd prosiłam Was o dodanie kilku słów komentarza do Waszych prac. Oto co napisała Pani Magdalena:

Zdjęcie zostało wykonane w Rijece w 2010 r. Prawdziwą niespodzianką okazało się to, że dopiero po powrocie do Polski ujrzałam na powiększeniu, że zdjęcie pokazuje dokładną godzinę jego wykonania. Zegar pięknie odbił się w szybie w promieniach popołudniowego słońca.

MIEJSCE 1 – worek żeglarski oraz wtyczka USB: Magdalena Dziedziak, Rijeka 2010

Magdalena Dziedzic

Natomiast wyróżnienie od Travel Channel Polska otrzymało zdjęcie zatytułowane „Nigdy nie wiesz kto za Tobą stoi :)”, wykonane przez osobę ukrywającą się pod pseudonimem fufek. A oto opis, jaki autor zamieścił do zdjęcia:

Podczas ostatniej wizyty w Wenecji, na placu św. Marka, centralnie przede mną wydarzyła się taka właśnie „niespodzianka” Nigdy nie wiesz, czy koleś za Tobą przypadkiem nie robi fotek 🙂

WYRÓŻNIENIE –  kosmetyczka podróżna oraz wtyczka podróżna: fufek

fufek

Autorom zwycięskich prac gratuluję i proszę o kontakt mailowy celem ustalenia dokładnych danych do wysyłki nagród.

Pozostałym uczestnikom dziękuję za udział oraz zapraszam na kolejne konkursy, które pojawią się na blogu Bałkany według Rudej.

Pozdrawiam,

ruda

3 uwagi do wpisu “Wakacyjne zdjęcie z niespodzianką – ogłoszenie wyników

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s